minerály, drahé kameny, databáze minerálů, učebnice, gem

Navigace

Odkazy

www.korina.cz Galerie - Korálky z minerálů
www.nerosty.cz Pěkné stránky o minerálech
www.mineral.cz Pěkné stránky o minerálech
www.mindat.org Největší světová databáze minerálů
Šefčík, David: Ráj českých minerálů Obsahuje fotografie minerálů tříděné podle lokalit. Dále obsahuje fotografie trilobitů.
Úvod do krystalografie a strukturní analýzy Krystaly a jejich symetrie, krystaové struktury a jejich poruchy, principy difrakce záření a rentgenová strukturní analýza.
Zeolity Shrnutí základních poznatků a vlastností a přehled dosud známých zeolitů.
Wurms Mine Portál o minerálech obsahuje články pro sběratele a databázi lokalit a nalezišť minerálů - pro přístup k databázi vyžadována registrace, přístupnost dat dle úrovně registrace.
Smysl, Jiří Amatérský sběratel minerálů a nerostů. Obsahuje fotografie lokalit a minerálů z České republiky, Slovenska i zahraničí tříděné podle lokalit.
Rockhound Fotogalerie minerálů a lokalit s možností přidání vlastních fotografií, foto-burza, články a odkazy.
Ragra minerals Obsahuje články s mineralogickou tématikou a fotografie minerálů a lokalit.
Prácheňské muzeum v Písku - Geologické stránky Obsahuje on-line katalogy vzorků a lokalit, fotogalerii minerálů z regionálních i zahraničních lokalit včetně 3D vizualizací mineralogických exponátů.
Plynokapalné inkluze v minerálech Studijní materiál zaměřený na úvod do studia plynokapalných inkluzí a fázové změny v inkluzích při homogenizaci a kryometrii, ohřívání vymrazené inkluze.
Nerosty, minerály, šutry Obsahuje popis vybraných lokalit včetně fotografií.
Myslivečka, Jakub Osobní stránky sběratele minerálů a zkamenělin obsahují databázi vybraných minerálů, popisy lokalit, fotogalerie minerálů, zkamenělin a lokalit, přehled pomůcek pro sběratele a návod na rýžování.
Multimediální studijní texty z mineralogie pro bakalářské studium Obsahuje studijní texty z mineralogie rozdělené do kapitol úvod a základní pojmy, strukturní krystalografie, morfologická krystalografie, krystalová chemie, fyzikální vlastnosti minerálů, základní metody výzkumu minerálů, stabilita
Minerály ČR a SR - Petr Šístek Minerály a mineralogie v České republice z pohledu amatérského sběratele. Obsahuje Fotografie minerálů, lokalit, a muzejí, články především o lokalitách, doporučenou literaturu. Podorbně jsou popisovány klasické lokality např. Př
Minerály České republiky Obsahuje fotografie minerálů tříděné podle lokalit.
Minerály České republiky Obsahuje fotoalbum minerálů tříděné podle lokalit a popisy mineralogických lokalit.
Minerály Čech a Slovenska Obsahuje fotogalerii minerálů, inzerci a návod na čištění rezavých povlaků oxidů železa z minerálů. Dále nabízí výměnu a prodej sbírkových přebytků.
Minerály Chomutovska Obsahuje popis mineralogických ale i paleontologických lokalit v okresech Chomutov, Karlovy Vary, Sokolov, Louny, Most a Teplice. Dále obsahuje Dále obsahuje články především s mineralogickou a hornickou tématikou a fotogalerie.
Minerály a lokality - Petr Hofman Obsahuje články - návody na sběr minerálů, sestavení sbírky a jejich čištění a fotografování. Dále obsahuje mineralogické lokality, fotogalerii minerálů a jejich sběru, výběr zajímavých videí z Youtube.
Mineralogie pro školy Vlastnosti a vznik minerálů, přehled minerálů včetně fotografií, mineralogický systém, mineralogické lokality.
Mineralogie Obecná mineralogie, systematická mineralogie, mineralogické lokality v ČR i ve světě, fotografie minerálů.
Mineralogické stránky Tomáše Kadlece Obsahuje novinky, články, poznatky a zážitky z výprav za minerály se zaměřením zejména na okolí Ledče nad Sázavou včetně fotografií lokalit i minerálů. Dále obsahuje seznam minerálů z Vlastějovic nad Sázavou včetně popisu a
Mineralogické stránky Petra Třebína Obsahuje fotografie minerálů, popisy mineralogických lokalit především z jižních Čech a články.
Mineralogické stránky Pavla Plzáka Obsahuje popis zahraničních mineralogických lokalit na Slovensku, v Polsku, Švýcarsku, Rakousku a Itálii.
Mineralogické lokality Mineralogické lokality Čech, Slovenska, Rakouska, Itálie, Francie, Rumunska, Maďarska, Řecka a Albánie. Obsahuje fotografie lokalit a nalezených minerálů.
Mineralis Obsahuje informace o minerálech a drahých kamenech včetně jejich broušení a zušlechťování, databázi minerálů, seznam burz, výstav a mineralogických klubů.
Mineral.cz Specializovaný server pro sběratele minerálů obsahuje rozsáhlou databázi minerálů, kalendář akcí, diskuze, virtuální muzeum a články o minerálech a jejich sběru.
Michal Filippi Mineralogie, speleologie a cestování. Základy mineralogie, články s mineralogickou tématikou doprovázené fotografiemi.
Madymineral Obsahuje fotogalerie minerálů z České republiky, Slovenska i ze zahraničí.
Klub jihočeských mineralogů Volné sdružení sběratelů minerálů. Obsahuje informace o minerálech jihočeského regionu, reportáže z mineralogických výprav a vzorky na výměnu.
Kamenický Zpravodaj Obsahuje články s mineralogickou tématikou včetně reportáží z terénu. Dále obsahuje fotografie minerálů.
Kamenet Geologicko-mineralogický kroužek Stanice přírodovědců DDM z Prahy. Obsahuje články a zprávy z kroužku, fotografie z akcí a mineralogické pohádky.
Databáze minerálů Charakteristika minerálů včetně fyzikálně-chemických vlastností a přehledu lokalit. U některých minerálů jsou k dispozici fotografie.
Databáze mineralogických lokalit Obsahuje lokalizaci a popis mineralogických lokalit včetně soupisů nalezených minerálů a fotografií. Součástí je i seznam sběratelů zapojených do projektu a jejich nálezy.
CzechMin.cz Obsahuje fotografie Českých a Slovenských minerálů s jejich podrobým popisem.
Bílinská přírodovědná společnost - mineralogie Bílinska Obsahuje přehled minerálů a lokalit včetně fotografií a soupis mineralogické literatury.
Bedáň, Miroslav: Stránky plné kamení Obsahuje fotografie minerálů a mineralogických lokalit především z Moravy a Vysočiny, články zaměřené na mineralogii a dolování a fotografie z muzejí.
Acháty z podkrkonoší Fotografie achátů a jiných polodrahokamů z podkrkonoší a základní popis vybraných lokalit. [pouze pro Internet Explorer]
Acháty a jiné minerály - Josef a Alena Sedlačíkovi Fotogalerie achátů z různých lokalit zejména z Podkrkonoší.

mineralis.cz
MINERALIS.CZ - minerály, nerosty, drahé kameny, drahokamy, krystaly. Užitečné informace pro sběratele i studenty. Aukce, inzerce, výměnná burza. Informace z geologie a mineralologie. Databáze podrobných informací o nerostech. Zajímavosti ze světa mineralologie, přehled českých i světových sběratelských burz. Eshop s minerály a výrobků z minerálů. Rady a informace od jiných odborníků a uživatelů ve formě fóra. Seznam nejlepších nalezišť. Galerie zajímavých nálezů minerálů.
První Internetový Reklamní @genT - P-I-R-@-T a reklama nejen online s profesionály
Lidé kolem reklamy ve firmě Propagace firem, s.r.o. Vám pomohou být vidět nejen na internetu. Každý Vám pomůže ve svém oboru. Reklama pro firmy i pro jednotlivce. Reklamní předměty a dárky, internetová reklama, tisk, rádio, outdoor, plakáty, mediální reklama. Služby pro malé firmy i pro velké korporace. Vybere si každý.
Internetový obchod, E shop AAAobchod
Internetové nákupní centrum. Tisíce položek, kvalitní podpora, nadstandartní služby.
Ponorná čerpadla ALFApumpy
ALFApumpy - ponorná čerpadla a domácí vodárny od českého výrobce. Katalog ponorna-cerpadla.cz obsahuje vibrační čerpadla Ruche, tlaková čerpadla, kalová čerpadla. Domácí vodárny se samonasávacím čerpadlem, tlakové nádoby nebo systémy vodáren bez zásobníku pro vibrační čerpadla.
Ruční mytí aut Olomouc
Ruční mytí aut v Olomouci, čištění tepecírunku, čalounění, interiéru vozidla. Ruční mytí a ošetření podvozku, leštění a tvrzení karoserie, čištění kol a motoru. Kompletní úklid a mytí vozidel.
Drtiče odpadu W:M
Drtiče kuchyňského odpadu Waste:Master nyní se zárukou 3 roky. Vaše kuchyně již navždy bez zápachu ze zbytků potravin. Drtiče odpadků v několika výkonostních kategoriích, částečné nebo plné odhlučnění zvyšuje uživatelský komfort. Vzduchový spínač pro snadné a bezpečné uvedení do chodu. Zdarma ke každému drtiči univerzální pomocník mr. Scrapy.
Kontejnerová doprava Olomouc
Přeprava sypkých materiálů, odvoz odpadu a stavební suti. Doprava písku, kačírku, vysypání na určené místo. Kontejnerová doprava pro olomoucký kraj a Olomoucko. Odtahy nepojízdných vozidel a likvidace autovraků.
Gappa Solutions - tvorba WWW stránek, tvorba e-shopů
Gappa Solutions - tvorba www stránek, tvorba eshopů, originální webové aplikace na zakázku. SEO a internetový marketing, správa a vedení PPC kampaní - poradíme Vám. Copywrite, optimalizované texty, SEO analýzy a optimalizace pro vyhledávače - zajistíme Vám. Sestavení kompletní identity firmy, tvorba loga, reklamní banery, vektorizace a vše kolem designu. Kontaktujte nás!

Odkazy zdarma - chci se taky přidat!
Moderní katalog odkazu
134u.net Web Directory
0ab - Global Link Directory
Webkatalog
InternetLink.cz | katalog stránek Zacátek.cz | Hledatel | dmoz.org | Výmena odkazu | koralina.cz | Príma internet
TOPlist
Reklama Ranky:
D
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat